SVK MAP ETS2
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

DevBlog #4- 03.01.2016

Goto down

 DevBlog #4- 03.01.2016 Empty DevBlog #4- 03.01.2016

Odoslať pre kapo944 Ne január 03, 2016 11:08 am

Ahojte všetci, vítam vás pri štvrtom, prvom tohtoročnom pokračovaní vývojárskeho denníka.

Prajem vám všetko dobré do nového roka 2016, nech sa vám darí, veľa zdravia, lásky a pohody.



Prešlo už pár dní, čo sme vydali demo mapy, ktorú sme stavali odznova zväčšenú.
Aj keď s tým bolo dosť veľa práce, snažili sme sa demo vydať do Vianoc čo sa nám aj podarilo a som vďačný každému kto nám s tým pomohol.
Myslím si že demo bolo dobrej kvality, takže neľutujem čas strávený jeho tvorbou.

Na Silvestra sa v hlasovaní rozhodlo, že sa v deme pokračovať nebude, teda sa vraciame k pôvodnej mape a budeme pokračovať ďalej na juh a západ SR.
Už dnes by sme mali vydať mapu s technickým označením 4.0.2. v ktorej sme upravili chod mapy pre patch 1.22, opravili vegetáciu, a pár chýb čo sme našli.

Taktiež sme otvorili úseky diaľnic na severe a v našej mape taktiež prejdete po diaľnici súvisle od Prešova po Ivachnovú.

V blízkej budúcnosti by sme chceli dokončiť ďalšie mestá na mape.

Trochu som prerobil naše fórum sprehľadnil som ho a plánujem pokračovať v našej akadémii, budem rád ak sa k nám pripojíte.


Ďakujem za to, že ste sa dočítali až sem Smile



Kapo944
zakladateľ

03.01.2016

kapo944
Admin

Posts : 133
Points : 10046
Join date : 04.04.2015

Návrat hore Goto down

Návrat hore

- Similar topics

 
Povolenie tohoto fóra:
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.